Yhteystiedot

Joo.Arenan logo.
Joo.Arena / Kirkkonummen Sisäurheiluhalli Oy

Seppä-Kallen kuja 1, 02430 Masala

Joo.Arenan asiakaspalvelu

Puh. 010 411 0180
asiakaspalvelu@jooarena.fi

Lähetä WhatsApp-viesti

Asiakaspalvelun aukioloajat
Ma–Pe klo 8.30–20
La klo 9–16
Su klo 13–20

Asiakaspalvelun ollessa suljettuna voit myös asioida keilahallin kassalla.

Fitness Masalan logo
Keilahalli Bowling Masala

bowling@jooarena.fi
Puh. 010 411 0181
Lähetä WhatsApp-viesti

jooarena.fi/keilailu

Aukioloajat
Ti, To ja Pe 10–21
Ke 12–21
La 11–21
Su 12–16

Maanantaisin auki vain tilauksesta, muut ajat sopimuksen mukaan.

Tervetuloa liikkumaan 24/7!

Käynti sekä Ljus­dalan­tien, että Seppä-Kallen kujan pää­ovista. Parkki­tilaa löytyy talon molem­milta puolilta sekä päädystä.

Muistathan käyttää parkki­sovellusta parkki­paikoillamme!

Käyntiohje Joo.Arenalle:

Joo.Arenalla toimivien yritysten yhteystiedot

Ravintola Ceidas, 2. krs

ravintola@ravintolaceidas.fi
Puh. 0400 137 418

ravintolaceidas.fi

Myyntipalvelu
Virve Räisänen
virve@ravintolaceidas.fi
Puh. 050 3535 040
Ma–Pe klo 9–16.30

Aukioloajat
Ma–To 9–20
Pe–La 9–21
Su 10–17

Climb@ Masalan logo.
Kiipeilykeskus Climb@ Masala

info@climbat.fi

www.climbat.fi

Asiakaspalvelu avoinna:
Ti, Ke ja To klo 17.30-20.30
La klo 12–16,
Su klo 13–17

Jäsenille sisäänpääsy kulkukortilla päivittäin klo 08–22

HUOM! Jos kiipeily on sinulle tuttua, kertakäynnit voit lunastaa myös Joo. Arenan asiakaspalvelusta. Hyväksy säännöt ja käyttöehdot maksun yhteydessä.

Inside Golfin logo
Sisägolfkeskus Inside Golf

Ari Koski
koski@insidegolf.fi
Puh. 0400 68 4929

Teemu Sallinen
sallinen@insidegolf.fi
Puh. 050 554 1626

insidegolf.fi

Aukioloajat
Simulaattorit ovat käytössäsi joka päivä klo 06–24

Padel Club Finlandin logo
Padel Club Finland

asiakaspalvelu@padelclub.fi
Puh. 09 4245 3068
Arkisin 8–21, La 9.30-15.30, Su 14–20

padelclub.fi  

Sportmeri, 1. krs

info@sportmeri.fi
Puh. 040 058 0995

sportmeri.fi

Hemmotteluhuone Uniikki, 3. krs

hemmotteluhuone.uniikki@gmail.com
Puh. 044 9727823